“Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Tytuł operacji: “Zielone Mleko”.
Cel Operacji: Innowacje w produkcji mleka krowiego surowego, jego przetwórstwie i wprowadzeniu na rynek serów dojrzewających o podwyższonych walorach odżywczych.
Przewidywane wyniki operacji: produkcja wysokiej jakości serów dojrzewających o wyjątkowych właściwościach odżywczych, wdrożenie modelu żywienia krów mlecznych paszami pozyskiwanymi z użytków zielonych, zastosowanie do produkcji serów dojrzewających innowacyjnych rozwiązań technologicznych, wprowadzenie innowacji marketingowych.
Operacjia pt. “Zielone Mleko”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
“Współpraca” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

o Nas w mediach


Ser z mleka od szczęśliwych krów 

17.06.2021r. Na łamach Czasu Chojnic pojawił się artykuł związany z "Zielonym Mlekiem", zapraszamy do zapoznania się, z lekturą poniżej.  Klikając  w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do artykułu. Zapraszamy!   

 

 

Zielone mleko

Dnia 03.08.2020r. na portalu www.agromist.pl ukazał się artykuł o projekcie " Innowacyjne Zielone Mleko". Klikając w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy!

 

 


Zielone Mleko na Pomorzu

Dnia 19.11.2020r. na portalu www.tygodnik-rolniczy.pl ukazał się artykuł pt. "Jak wygląda produkcja Innowacyjnego Zielonego Mleka na Pomorzu".  Klikając  w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy!

 

 


Innowacje produktowe 

Na portalu www.sir.cdr.gov.pl ukazał się artykuł pt. „Innowacje w produkcji mleka krowiego surowego, jego przetwórstwie i wprowadzaniu na rynek serów dojrzewających o podwyższonych walorach odżywczych".   Klikając w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy!

 

 


Innowacyjny wypas – nowoczesne metody stosowania wypasu bydła

Artykuł Pt. „INNOWACYJNY WYPAS – NOWOCZESNE METODY STOSOWANIA WYPASU BYDŁA ZWIĘKSZAJĄCE DOCHODOWOŚĆ GOSPODARSTW ROLNYCH".  Klikając  w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy!

 
 

 


"Zielone mleko" i "Nova trawa" z dotacjami z PROW

Dnia 03.03.2021r. na portalu www.agropolska.pl ukazał się artykuł pt.  "Zielone mleko" i "Nova trawa" z dotacjami z "PROW ".  Klikając w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy!

 

Operację "Zielone Mleko" rozpoczęto w Charzykowach

Dnia 11.06.2021r. na portalu www.chojnice.tv ukazała się relacja ze spotkania  "Zielone Mleko".  Klikając w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy! 

 

 


Dr Mariusz Bogucki z UT-P w Bydgoszczy o innowacjach w operacji Zielone Mleko

Wypowiedź dr. Mariusza Boguckiego z UT-P w Bydgoszczy na temat innowacyjności w operacji "Zielonego Mleka" 

 

 


Produkcja mleka wraca do łask. Nabiał jest w cenie!

Dnia 19.06.2021r. na portalu www.bydgoszcz.tvp.pl ukazała się relacja pt.  "Produkcja mleka wraca do łask. Nabiał jest w cenie".  Klikając w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy!

 

 


 Fragment z programu " Wiedz i mądrze jedz" 

Zapraszamy na nasz kanał na portalu YouTube, gdzie znajdziecie Państwo fragment programu "Wiedz i mądrze jedz" zrealizowany przez kanał "Prosto od rolnika". Klikając w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy! 

 

 


Relacja z II Targi Rolno - Przemysłowe Konarzyny

Zapraszamy na Kanał Jurka Konigorskiego gdzie, znajdziecie Państwo  film pt. "Chojnicki SPOMLEK i LGD Sandry Brdy promowały w Konarzynach na Targach akcję Zielone Mleko".  Klikając  w ikonę po lewej, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony. Zapraszamy!